Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
cucu Creative Commons License 2002-07-31 12:06:01 0
Csak gázzal működőt ismerek, ami folyamatosan adja a melegvizet, de azt nem teheted alulra. Szerintem ez jobb lenne neked hosszabb távon.
Viszont létezik 10 L-es villany kisboyler, azt teheted alulra is, de akkor vásárláskor olyat kell venned, mert nem mindegyik tehető bárhová.
cucu
Előzmény:
szipusz2 Creative Commons License 2002-07-28 16:42:06 -
Hahó!

Szóval költözünk és a konyhában egy 5l-es villanyszar csinálja a meglegvizet 30p alatt. Na ez nem sokmindenre elég.
Szeretnék egy olyan kis vízemelegítőt, ami folyamatosan tud melegvizet adni és az alsó konyhaszekrénybe lehet rejteni, hogy ne látszódjon.

Tud valaki ilyenről?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!