Keresés

Részletes keresés

Raha Creative Commons License 2002-07-31 13:46:53 239
Nem, sajnos azokat nem ismerem.
De ha digitet víz alá viszel, nekem az a véleményem, hogy legyen az olyan ami ismeri a vakut (és a tokon van csatlakozás).
Szóval innen nagyon leszűkült a lista. Mondjuk a Nikon Cooplpix sorozatra :-)
A hozzászólás:
CáPeti Creative Commons License 2002-07-31 07:43:04 238
Szia Raha!

És esetleg az Olmypusról is van valami tapasztalatod (3040) ?

Előzmény:
Raha Creative Commons License 2002-07-31 04:52:14 237
Szia Del_!

Ezek szerint ismerjük egymást :-)) Honnan? (jöhet magánba is)

Nem ismerem annyira a gépet, de egy oktató fiúnak itt az van, és sokat szenvedett azzal, hogy milyen vakut vegyen hozzá. Érdekes történet az elejétől. Kb 1000x elmondtam neki, hogy kell az a vaku. De ő nem hitt nekem. Mert ugye csak macro-t akar fotózni, és az ugye közel van. hihi. A macro-hoz kell csak igazán a vaku... Ráadásul a tok beárnyékol egy kicsit, és a parallax hiba is ott van.

El akartam neki adni az én feleslegessé vált kis vakumat (YS-30), de kiderült nem megy, mert nem hajlandó manual módban fényképezni, és az A40 csak ott villant egyet.

Ráadásul lassan kezd rájönni, hogy igazam volt, a gép valami miatt SOHA nem készít éles képeket víz alatt autofocus módban. Most kezdi el használni a manual focus-t....

Szóval tessék odafigyelni gép vásárlásánál, az olcsóbb sokkal drágább is lehet! Neki legalábbis tutira az lett.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!