|
|
|
|
 |
Raha
2002-07-31 13:46:53
|
239
|
Nem, sajnos azokat nem ismerem.
De ha digitet víz alá viszel, nekem az a véleményem, hogy legyen az olyan ami ismeri a vakut (és a tokon van csatlakozás).
Szóval innen nagyon leszűkült a lista. Mondjuk a Nikon Cooplpix sorozatra :-) |
|
A hozzászólás:
 |
CáPeti
2002-07-31 07:43:04
|
238
|
Szia Raha!
És esetleg az Olmypusról is van valami tapasztalatod (3040) ? |
|
Előzmény:
 |
Raha
2002-07-31 04:52:14
|
237
|
Szia Del_!
Ezek szerint ismerjük egymást :-)) Honnan? (jöhet magánba is)
Nem ismerem annyira a gépet, de egy oktató fiúnak itt az van, és sokat szenvedett azzal, hogy milyen vakut vegyen hozzá. Érdekes történet az elejétől. Kb 1000x elmondtam neki, hogy kell az a vaku. De ő nem hitt nekem. Mert ugye csak macro-t akar fotózni, és az ugye közel van. hihi. A macro-hoz kell csak igazán a vaku... Ráadásul a tok beárnyékol egy kicsit, és a parallax hiba is ott van.
El akartam neki adni az én feleslegessé vált kis vakumat (YS-30), de kiderült nem megy, mert nem hajlandó manual módban fényképezni, és az A40 csak ott villant egyet.
Ráadásul lassan kezd rájönni, hogy igazam volt, a gép valami miatt SOHA nem készít éles képeket víz alatt autofocus módban. Most kezdi el használni a manual focus-t....
Szóval tessék odafigyelni gép vásárlásánál, az olcsóbb sokkal drágább is lehet! Neki legalábbis tutira az lett. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|