|
|
|
|
 |
Monthy
2002-07-30 16:29:39
|
358
|
| Én most a minisztérium felé csoportosítom erőimet. A vadlovak tudjátok leégtek, mármint a Pentezug egy része. Még a tűz műsnapján beszéltem a nemzetiparkosokkal, hogy mit tudok segíteni, de nem kellett menni. Tőlem lemehetünk valamelyik hétvégén a Pentezugba, mondjuk másfél hét múlva. Elvileg akkor lesz jó kis autó is nálam. |
|
A hozzászólás:
 |
Rianna
2002-07-30 16:22:16
|
357
|
Apropó!
Van valamilyen program mostanság? Mondjuk Monthy-tól kérdezem, ő nagy tudója a hód, vidra, egyéb eseményeknek... Ja és anno volt szó a przewalski pacik meglátogatásáról is! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|