Keresés

Részletes keresés

Monthy Creative Commons License 2002-07-30 16:29:39 358
Én most a minisztérium felé csoportosítom erőimet. A vadlovak tudjátok leégtek, mármint a Pentezug egy része. Még a tűz műsnapján beszéltem a nemzetiparkosokkal, hogy mit tudok segíteni, de nem kellett menni. Tőlem lemehetünk valamelyik hétvégén a Pentezugba, mondjuk másfél hét múlva. Elvileg akkor lesz jó kis autó is nálam.
A hozzászólás:
Rianna Creative Commons License 2002-07-30 16:22:16 357
Apropó!
Van valamilyen program mostanság? Mondjuk Monthy-tól kérdezem, ő nagy tudója a hód, vidra, egyéb eseményeknek... Ja és anno volt szó a przewalski pacik meglátogatásáról is!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!