Keresés

Részletes keresés

Raha Creative Commons License 2002-07-30 13:26:51 233
A CANON A40 2x villant. Csak manuálban nem, akkor egyet...
A hozzászólás:
CáPeti Creative Commons License 2002-07-29 13:24:08 232
Del_
A Canon vakuzáskor hányat villant ? 1 vagy 2 ? Mert van nekem egy egyszerű víz alatti Ikelite vakum, amit a gép beépített vakuja indít el. Csak az a baj, hogy olyan digi gépeknél, amelyek 2* villannak (pl. Olympus) nem használható. Ha neked ez megfelelő lenne, akkor biztosan meg tudnánk egyezni.
Előzmény:
Del__ Creative Commons License 2002-07-25 09:56:58 231
A gép Canon Poweshot A40, a tok pedig a Canon A sorozatához készített műanyag WP200s (bár ez gondolom nem sokat mond). Van rajta vagy 8 gomb, és lévén ez egy digit gép, itt az LCD display-en keresztül lehet csak fényképezni (azaz lehet nélküle is, csak egy picit macerásabb...). Ha gondolod és kíváncsi vagy rá, a Sea and Sea honlapján a "New Product" pont alatt van egy kép "Digital Lighting Package" néven, ezen rajta van tok+gép+vaku együtt. Utóbbi a következő projekt :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!