|
|
|
|
 |
CáPeti
2002-07-29 13:24:08
|
232
|
Del_
A Canon vakuzáskor hányat villant ? 1 vagy 2 ? Mert van nekem egy egyszerű víz alatti Ikelite vakum, amit a gép beépített vakuja indít el. Csak az a baj, hogy olyan digi gépeknél, amelyek 2* villannak (pl. Olympus) nem használható. Ha neked ez megfelelő lenne, akkor biztosan meg tudnánk egyezni. |
|
A hozzászólás:
 |
Del__
2002-07-25 09:56:58
|
231
|
| A gép Canon Poweshot A40, a tok pedig a Canon A sorozatához készített műanyag WP200s (bár ez gondolom nem sokat mond). Van rajta vagy 8 gomb, és lévén ez egy digit gép, itt az LCD display-en keresztül lehet csak fényképezni (azaz lehet nélküle is, csak egy picit macerásabb...). Ha gondolod és kíváncsi vagy rá, a Sea and Sea honlapján a "New Product" pont alatt van egy kép "Digital Lighting Package" néven, ezen rajta van tok+gép+vaku együtt. Utóbbi a következő projekt :) |
|
Előzmény:
 |
Raha
2002-07-23 04:34:09
|
230
|
Szia!
A vaku szerintem mindenképpen kell, anélkül nagyon behatároltak a lehetőségeid. A nem szervizelhető O gyűrűk úgy vannak megoldva, hogy nem kell őket zsírozni (de mondjuk 100-200 merülés után érdemes egy "nagytakarításra" beadni.
Édesvízben áztatni a merülés után és ennyi.
Milyen gép, milyen tok? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|