|
|
|
|
 |
CICA
2002-07-26 03:08:21
|
351
|
Fogalmam sincs,melyik park; Pali tudja, mert neki szóltak a lakók. Ki is ment hétfőn körbenézni, de nem voltak meg a kuttyok. :(
Te, az nagyon gáz, ha kilógott a macsi! Azt hiszem, nem érdemes stresszelni az újabb befogással, meg nem is tudnánk, de nagy a valószínűsége, hogy a varrattal gond lesz, mert 3 nap alatt nem nő össze..vagy mennyivel előtte volt műtve? esküszöm, nem emléxem, annyi macskánk vanik... Most jobban jártunk vóna, ha nem felszívódó a varrat; a felszívódó már pár nap múlva lazul. :((Ha a fán van, meg tudjátok nézni alulról a varratát? Ha gáz van vele, mindenképpen meg kell fogni. Nagy mázli kell hozzá, hogy ne legyen gubanc. :((((
De ez nem ide tartozik; ők nem veszélyeztetett álltok :)))) (ivéve a MAKK3-féléktől, mert miattuk ők is azoknak számítanak :() |
|
A hozzászólás:
 |
m_anna
2002-07-24 00:28:53
|
350
|
Egyébként melyik parkról van szó? A kórház mögötti kis park, vagy a Bikás dombnál?
Egyébként ne tudd meg mik történnek nálunk! Az egyik műtött macsi még pénteken kiszabadult a ketrecből (ez is rájött, hogy kifér a rácson), azóta a legmagasabb fák tetején közlekedik! Még nézni is rossz!
Anna |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|