Keresés

Részletes keresés

CICA Creative Commons License 2002-07-23 21:39:09 347
Anna: sajna elkéstél, mert ma reggel mentünk, de nem sokról maradtál le :) A szeméthegyet már betemették, a gázok még ugyan jönnek, de a lakóknak nem nagyon okoz gondot. Csak amikor a csövesek égetik a kábeleket. Csak akkor lesz gáz, ha rá akarnak építeni... de szerintem azt kizárt, hogy engedélyeznék...

Monthy: szuper! :)))) azt még írni akartam, hogy esetleg lehessen úgy is adatot kirakni, hogy nincs fotó, mert nem minden állatról van rögtön fotó, pláne, ha vidékre kell lemenni fotózni. A dizájnt ne csináljam meg én? :) ha már ez a munkám amúgy is? :)))))) Lehet rajta zöldmagazin logó? :DDD

A hozzászólás:
Monthy Creative Commons License 2002-07-23 19:22:19 346
Vaklármára mozdultunk.
Viszont a site-ot amiről beszéltünk lezsíroztam, programmozás és design is meglesz két héten belül.
Előzmény:
CICA Creative Commons License 2002-07-22 18:02:43 344
06-20-3670-369 a telcsiszámom és foszerkeszto@zoldmagazin.com az emilcímem! :))
A holnap jó (asszem egy kutyabefogási progink van, de az valszeg du 5 után); délelőtt ráérek. Szerda nem jó, mert menhelyezünk egész nap. Csütörtök jó du. 4ig. :))) Greenpeacehez vanik kapcsolat :))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!