|
|
|
|
 |
Attilio
2002-08-15 12:28:50
|
255
|
| az elég bug hogy ha legkevesebb ásványt és a lkegkisebb szigetet választod aakkor is lesz aranybánya a sziogeten ráadásul közel lesz a fővároshoz mert kicsi a sziget.... |
|
 |
Attilio
2002-07-24 12:35:08
|
254
|
| sajna nincs :( |
|
A hozzászólás:
 |
VonBraun
2002-07-22 19:34:36
|
253
|
Kisérlet:
Legkisebb sziget, legalacsonyabb, legkevesebb növényzet, ember bőven.
4x-edik év után stabil 50-60-ezer a kasszában, de már nem fér semmi a szigeten, úgyis, mint
főiskola
kórház
több ültetvény (fordításban: alapítvány, :D)
repülőtér az különösképpen nem
elektromos erőmű
lakóház
meg ilyenek, amivel lehetne növelni egyrészt a bevételt, másrészt a komfort-szintjét a népeknek.
Közeleg a bukás, azt hiszem. Olyan cheat nincsen, amivel lehetne tovább figyelni a helyettem megkoronázott elnököt, hogy ő mire megy ezzel? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|