Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Real Drugs Creative Commons License 2002-07-22 18:25:47 134
Az még nem is lett volna baj, hogy nem láttad az időmérőt, mert ez a második szombati szabadon történt. Kb 200-nál ráment egy rázókőre, amitől letört az első szárny, ami úgy szorult be az autó alá, hogy attól az első kerekek a levegőben voltak, ettől nem tudta kormányozni az autót. Tkp 200-ról vagy 2 méter alatt állt meg. Hihetetlen G hatások nehezedtek rá. Harmadszorra sikerült csak kiszállnia a roncsból és úgy kellett betámogatni az orvosi autóba. Elég nagyot esett szegény, de azt mondta (ma), hogy a hétvégén már szeretne indulni.
A hozzászólás:
Ayreon Creative Commons License 2002-07-22 15:48:02 133
Tényleg ekkorát esett Fisichella az edzésen, hogy nem engedték volánhoz?! (Sajnos nem láttam az időmérőt)
Hogy lehet most?

A Jordannek elszálltak a világbajnoki esélyei, most, hogy Schumi befutott az első helyen:)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!