|
|
|
|
 |
CICA
2002-07-22 18:02:43
|
344
|
06-20-3670-369 a telcsiszámom és foszerkeszto@zoldmagazin.com az emilcímem! :))
A holnap jó (asszem egy kutyabefogási progink van, de az valszeg du 5 után); délelőtt ráérek. Szerda nem jó, mert menhelyezünk egész nap. Csütörtök jó du. 4ig. :))) Greenpeacehez vanik kapcsolat :)) |
|
A hozzászólás:
 |
Monthy
2002-07-21 14:47:48
|
343
|
| Budapest, holnap vagy holnapután, kocsit hozok, testőr nem kell (feltűnés nélkül kevesen). telefonon, mailben egyeztessük a részleteket. |
|
Előzmény:
 |
CICA
2002-07-17 00:37:51
|
340
|
| Hova? Mikor? Kivel? Hogyan? Testőrt vigyek? :))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|