|
|
|
|
 |
DeadFox
2002-07-19 09:41:23
|
3
|
zsuzsa
a valószinüleg az ablakod nem szabvány hanem beépítés útján egyedileg készítették, ha így van, akkor bizony nagyon megkérik az árát. Csak azt tudom mondani, hogy rengeteg ajánlatot kell bekérned és megnézned, mire megtalálod a megfelelőt. |
|
A hozzászólás:
 |
zsuzsa
2002-07-18 08:35:26
|
2
|
| 85 + AFA volt eddig a legolcsobb ajanlat. De volt , aki 230 ezer körüli arat mondott. :-((((( Ezek aranybol csinaljak az ablakokat?????? Az eddigieket az arany oldalakbol neztem ki. Ma hivok hirdetesi ujsagban talalt ablakosokat. |
|
Előzmény:
 |
Niacska
2002-07-18 08:17:53
|
1
|
| Jó tanács nincsen, de ha segít, mi is ablakcsere előtt állunk s fogalmam sincs hogyan kezdjek hozzá. :( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|