Keresés

Részletes keresés

zsuzsa Creative Commons License 2002-07-18 08:35:26 2
85 + AFA volt eddig a legolcsobb ajanlat. De volt , aki 230 ezer körüli arat mondott. :-((((( Ezek aranybol csinaljak az ablakokat?????? Az eddigieket az arany oldalakbol neztem ki. Ma hivok hirdetesi ujsagban talalt ablakosokat.
A hozzászólás:
Niacska Creative Commons License 2002-07-18 08:17:53 1
Jó tanács nincsen, de ha segít, mi is ablakcsere előtt állunk s fogalmam sincs hogyan kezdjek hozzá. :(
Előzmény:
zsuzsa Creative Commons License 2002-07-11 07:40:54 -
Ablakos topic még nem volt. Nekem az a gondom, hogy az ocsmanyul beüvegezett lakotelepi loggia ablakát ki szeretném cserélni. efféle ablakok nincsenek OBI-ban, Parktikerben. Vajon hol arulnak? Esetleg meretre kell csinaltatni? Tudtok tanacsot adni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!