|
|
|
|
 |
zsuzsa
2002-07-18 08:35:26
|
2
|
| 85 + AFA volt eddig a legolcsobb ajanlat. De volt , aki 230 ezer körüli arat mondott. :-((((( Ezek aranybol csinaljak az ablakokat?????? Az eddigieket az arany oldalakbol neztem ki. Ma hivok hirdetesi ujsagban talalt ablakosokat. |
|
A hozzászólás:
 |
Niacska
2002-07-18 08:17:53
|
1
|
| Jó tanács nincsen, de ha segít, mi is ablakcsere előtt állunk s fogalmam sincs hogyan kezdjek hozzá. :( |
|
Előzmény:
 |
zsuzsa
2002-07-11 07:40:54
|
-
|
| Ablakos topic még nem volt. Nekem az a gondom, hogy az ocsmanyul beüvegezett lakotelepi loggia ablakát ki szeretném cserélni. efféle ablakok nincsenek OBI-ban, Parktikerben. Vajon hol arulnak? Esetleg meretre kell csinaltatni? Tudtok tanacsot adni? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|