Keresés

Részletes keresés

Monthy Creative Commons License 2002-07-21 14:47:48 343
Budapest, holnap vagy holnapután, kocsit hozok, testőr nem kell (feltűnés nélkül kevesen). telefonon, mailben egyeztessük a részleteket.
A hozzászólás:
CICA Creative Commons License 2002-07-17 00:37:51 340
Hova? Mikor? Kivel? Hogyan? Testőrt vigyek? :)))
Előzmény:
Monthy Creative Commons License 2002-07-16 20:23:25 339
Valaki jöjjön velem környezetromboló szeméttelepmaffiát leleplezni jól. (aztán csatlakozik greenpeace is). Ki jön?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!