Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
maestro Creative Commons License 2002-07-15 00:37:01 24
Ez jogos, de ha már készen vannak a tervek, akkor kit érdekel a látvány? Akkor már csak a műszaki tervek kellenek az építéshez! Mert hogy a megrendelőnek a tervezés során lenne érdekes a 3D téma, a tervező meg úgyis látja maga előtt...
Előzmény:
Hülyesamu Creative Commons License 2002-07-14 23:28:12 23
Nálunk AutoCADban müxik is a dolog, azaz a látványtervek az eng tervek után, a kitalált házról készülnek, a látványtervező gyakran meg sem kapja a dwg-t, cak papírról dolgozik, bár mi inkább 2D-ben dolgozunk, az nagyságrendekkel egyszerűbb, emellett megdolgoztatja a térlátást is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!