|
|
|
|
 |
VonBraun
2002-07-15 19:24:26
|
247
|
Hát tényleg az...
Megkeresed a Program Files könyvtárban a Tropico mappát, azon belül a games mappát, és ott vannak az elmentett játékaid.
A törlés a Delete gombbal, vagy jobb kattintás rajta és a menüben "töröl", vagy kijelölve a Commanderben és F8... |
|
A hozzászólás:
 |
hh1973
2002-07-14 23:45:21
|
245
|
Sziasztok:
Egy hülye kérdés:csak egy pár napja játszom még a magyar nyelvű Tropicoval, nem tudom hogyan tudom a lementett játékokat törölni.Légyszi segítsetek,
köszi!!!:) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|