Keresés

Részletes keresés

VonBraun Creative Commons License 2002-07-15 19:24:26 247
Hát tényleg az...
Megkeresed a Program Files könyvtárban a Tropico mappát, azon belül a games mappát, és ott vannak az elmentett játékaid.
A törlés a Delete gombbal, vagy jobb kattintás rajta és a menüben "töröl", vagy kijelölve a Commanderben és F8...
A hozzászólás:
hh1973 Creative Commons License 2002-07-14 23:45:21 245
Sziasztok:
Egy hülye kérdés:csak egy pár napja játszom még a magyar nyelvű Tropicoval, nem tudom hogyan tudom a lementett játékokat törölni.Légyszi segítsetek,
köszi!!!:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!