|
|
|
|
 |
Törölt nick
2002-08-10 07:46:05
|
286
|
Eddig tartott ... 2-3 hétig nem volt semmi, utána valszeg cserélődhettek a köcsögök, mert onnantól konzekvensen mindennap 2. Szegény most micsinál majd ha kiteszem az engedélyt ...
Ehh, legalább otthon nyugtom lesz végre ... |
|
 |
Törölt nick
2002-07-16 16:39:44
|
283
|
Hát én nem tom, de szerintem a parkolási engedélyhez két feltételnek kell teljesülnie: az egyik, hogy a tulajdonodban legyen az autó, a másik, hogy a súlyadó be legyen jelentve abba a kerületbe. Namármost, szerintem az autó már a te tulajdonod, mivel adásvételit írtatok, a súlyadó bejelentéséhez meg nem átírt forgalmi kell, hanem adásvételi... szóval szerintem az adásvételivel bejelentheted a súlyadót, aztán mehetsz az engedélyért.. mi a ráknak nekik az átírt forgalmi?
Persze ez csak az én véleményem, utána kell járni... |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2002-07-14 12:58:21
|
282
|
Kérdés : vettem egy kocsit, ugyebár van 15 napom átíratni. (Tényleg, ez munka- vagy naptári napot jelent ??) Úgy néz ki el is tart addig, mivel a törzskönyvet csak 1-2 hét múlva kapom meg.
Ez alatt a 15 nap alatt hol álljak meg ????
Mert az önkormányzatnál csesztek igazolást vagy bármi ideiglenes megoldást jelentő papirost adni.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|