Keresés

Részletes keresés

Rianna Creative Commons License 2002-07-11 21:24:34 336
Hát igen.. ez a téma felettébb zavaros, nagyon megoszlanak a vélemények.
A hozzászólás:
CICA Creative Commons License 2002-07-11 16:22:39 335
Eza globális felmelegedés is olyan, mint az Antarktisz-téma; minden hónapban kijön egy tanulmány, ami pont az ellenkezőjét mondja az előzőnek. :)) Egy ideig fordítgattam őket, de már megunktam, mert minden 2.-ban ugyanaz van szinte. :DDDD szal az egyik szerint olvad a jégsapka, nő a tengerszint, a másik szerint meg annyi a jég, mint soha, és ugye a pingvinek ezért pusztulnak,a nagy jég elvágja őket a táplálékforrástól, stb. Mókás. :))) Mindkettőben van igazság, de globális következtetést egyikből sem lehet biztosan levonni. :))
Előzmény:
Rianna Creative Commons License 2002-07-11 11:01:25 331
Hát a felmelegedés témával kapcsolatban sok vita van.. Végülis a Föld eddigi történetében sokszor volt melegebb és hidegebb korszak. Váltogatják egymást..

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!