|
|
|
|
 |
hwesta
2002-07-11 14:14:02
|
333
|
| Ha ez egy hidegebb periódus, jövőre jön a harakiri!! |
|
A hozzászólás:
 |
mestska
2002-07-11 11:07:05
|
332
|
Igen :)
Aza legjobb, mikor az egyik "tudós" társaság azt mondja hogy most egy hidegebb periódusban vagyunk, a másik pedig azt, hogy egy melegebben. |
|
Előzmény:
 |
Rianna
2002-07-11 11:01:25
|
331
|
| Hát a felmelegedés témával kapcsolatban sok vita van.. Végülis a Föld eddigi történetében sokszor volt melegebb és hidegebb korszak. Váltogatják egymást.. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|