Keresés

Részletes keresés

hwesta Creative Commons License 2002-07-11 14:14:02 333
Ha ez egy hidegebb periódus, jövőre jön a harakiri!!
A hozzászólás:
mestska Creative Commons License 2002-07-11 11:07:05 332
Igen :)
Aza legjobb, mikor az egyik "tudós" társaság azt mondja hogy most egy hidegebb periódusban vagyunk, a másik pedig azt, hogy egy melegebben.
Előzmény:
Rianna Creative Commons License 2002-07-11 11:01:25 331
Hát a felmelegedés témával kapcsolatban sok vita van.. Végülis a Föld eddigi történetében sokszor volt melegebb és hidegebb korszak. Váltogatják egymást..

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!