|
|
|
|
 |
CICA
2002-07-11 16:22:39
|
335
|
| Eza globális felmelegedés is olyan, mint az Antarktisz-téma; minden hónapban kijön egy tanulmány, ami pont az ellenkezőjét mondja az előzőnek. :)) Egy ideig fordítgattam őket, de már megunktam, mert minden 2.-ban ugyanaz van szinte. :DDDD szal az egyik szerint olvad a jégsapka, nő a tengerszint, a másik szerint meg annyi a jég, mint soha, és ugye a pingvinek ezért pusztulnak,a nagy jég elvágja őket a táplálékforrástól, stb. Mókás. :))) Mindkettőben van igazság, de globális következtetést egyikből sem lehet biztosan levonni. :)) |
|
 |
mestska
2002-07-11 11:07:05
|
332
|
Igen :)
Aza legjobb, mikor az egyik "tudós" társaság azt mondja hogy most egy hidegebb periódusban vagyunk, a másik pedig azt, hogy egy melegebben. |
|
A hozzászólás:
 |
Rianna
2002-07-11 11:01:25
|
331
|
| Hát a felmelegedés témával kapcsolatban sok vita van.. Végülis a Föld eddigi történetében sokszor volt melegebb és hidegebb korszak. Váltogatják egymást.. |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|