Keresés

Részletes keresés

Niacska Creative Commons License 2002-07-18 08:17:53 1
Jó tanács nincsen, de ha segít, mi is ablakcsere előtt állunk s fogalmam sincs hogyan kezdjek hozzá. :(
A hozzászólás:
zsuzsa Creative Commons License 2002-07-11 07:40:54 -
Ablakos topic még nem volt. Nekem az a gondom, hogy az ocsmanyul beüvegezett lakotelepi loggia ablakát ki szeretném cserélni. efféle ablakok nincsenek OBI-ban, Parktikerben. Vajon hol arulnak? Esetleg meretre kell csinaltatni? Tudtok tanacsot adni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!