|
|
|
|
 |
Raha
2002-07-11 04:39:23
|
226
|
Szia!
Menj fel a www.nikonusers.org oldalra, régebben volt nekik archívumuk. Ott aztán van mit mazsolázni. És ha az angol nyelvvel barátságban vagy, akkor dobj egy levelet ide:
majordomo@world.std.com
a szövegtestben ennyit:
SUBSCRIBE UW-PHOTO
És innentől ezerrel jönnek majd neked a levelek a vízalatti fotózásról :-))
|
|
A hozzászólás:
 |
RUMcájsz
2002-07-10 16:39:33
|
225
|
Köszi a választ. Időközben rátaláltam a NIKON fórum(od)ra, ahol pro és kontra minden megvan. Most már csak végig kell böngésznemm mind az 1000 hozzászólást, hogy teljes legyen bennem a bizonytalanság, és megvegyem azt amelyiknek szebb a szine :-)
Na azért beleásom magam a témába...
|
|
Előzmény:
 |
Raha
2002-07-10 04:13:34
|
224
|
| Nehezet kérdeztél, nem ismerem az F65-öt gyakorlatban. Az F80 többet tud, és hasonlít az F100-hoz. Szóval így blikkre F80. De kérdezz meg olyanokat akik fotóznak vele! Egy gyögyszem van még a régi időkből, az F801. Érdemes azt is meggoldolni! És egy komolyabb tokot és vakut inkább! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|