|
|
|
|
 |
Rianna
2002-07-10 12:01:08
|
320
|
Erről az jut eszembe, hogy az USA a legfelelőtlenebb, legnemtörődömebb a világon! Legalábbis ami a környezetének a semmibevételét illeti. Ok, nagy ország, akad sok ember aki küzd a természetért, de hát a "nagy fogyasztói társadalom csúcsa" ettől még nem sokat rezdül.
Ott van például Bush, aki kifejezetten leszarja, hogy azt ami nem a közvetlenül érinti és abszolút nem képes hosszútávon gondolkodni.
Szomorú, hogy a világ legbefolyásosabb országa ilyen pitiáner vezetőt választott! |
|
A hozzászólás:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|