Keresés

Részletes keresés

Rianna Creative Commons License 2002-07-10 12:01:08 320
Erről az jut eszembe, hogy az USA a legfelelőtlenebb, legnemtörődömebb a világon! Legalábbis ami a környezetének a semmibevételét illeti. Ok, nagy ország, akad sok ember aki küzd a természetért, de hát a "nagy fogyasztói társadalom csúcsa" ettől még nem sokat rezdül.

Ott van például Bush, aki kifejezetten leszarja, hogy azt ami nem a közvetlenül érinti és abszolút nem képes hosszútávon gondolkodni.

Szomorú, hogy a világ legbefolyásosabb országa ilyen pitiáner vezetőt választott!

A hozzászólás:
mestska Creative Commons License 2002-07-10 11:33:11 317
Egy index hír a mutáns békákról

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!