|
|
|
|
 |
cicuska
2002-07-10 10:27:47
|
314
|
Az a fekete párduc nem egy (még kimondani is borzasztó) agár volt véletlenül ? Ezt a sértést egy macskának, brrrr...
A gepárdok meg a családomba tartoznak.
Punktum. |
|
 |
Rianna
2002-07-10 10:27:23
|
313
|
Na igen...:)))))
Inkább az a baj, hogy rengeteg veszélyes egzotikus állatot tartanak hozzá nemértő személyek, vagy nem nekik való helyen, körülmények közt, aztán csodálkoznak, ha valami faluban szétmarcangol egy oroszlán egy kislányt..
Érdekes, hogy ha valakinek hirtelen pénze van, milyen felelőtlenül tudja felhasználni a nagyzási hóbortjai kielégítésére... Ezeknek az embereknek a pénztárcája fényévekkel meghaladja az intellektusukat. |
|
A hozzászólás:
 |
mestska
2002-07-10 10:22:25
|
312
|
| Most nem tudom mi a baj, Biharban még fekete párduc is van.:) |
|
Előzmény:
 |
Rianna
2002-07-10 10:13:45
|
309
|
Lehet hogy van.. mintha én is hallottam volna valami "farkasrehabilitációs" programról :))
Hát igen.. szép lenne, ha pici országunkon belül megvalósulhatna mindez, és nem kéne védeni az embertől a farkast. Csak sajna nem sok hely van rá.. :( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|