|
|
|
|
 |
mestska
2002-07-10 10:22:25
|
312
|
| Most nem tudom mi a baj, Biharban még fekete párduc is van.:) |
|
A hozzászólás:
 |
Rianna
2002-07-10 10:13:45
|
309
|
Lehet hogy van.. mintha én is hallottam volna valami "farkasrehabilitációs" programról :))
Hát igen.. szép lenne, ha pici országunkon belül megvalósulhatna mindez, és nem kéne védeni az embertől a farkast. Csak sajna nem sok hely van rá.. :( |
|
Előzmény:
 |
mestska
2002-07-10 09:58:18
|
308
|
| Én úgy tudtam, a Zempléni részen a 90-es évek eleje óta ismét van farkas, amit védenek is. Tévednék? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|