Keresés

Részletes keresés

mestska Creative Commons License 2002-07-10 10:22:25 312
Most nem tudom mi a baj, Biharban még fekete párduc is van.:)
A hozzászólás:
Rianna Creative Commons License 2002-07-10 10:13:45 309
Lehet hogy van.. mintha én is hallottam volna valami "farkasrehabilitációs" programról :))
Hát igen.. szép lenne, ha pici országunkon belül megvalósulhatna mindez, és nem kéne védeni az embertől a farkast. Csak sajna nem sok hely van rá.. :(
Előzmény:
mestska Creative Commons License 2002-07-10 09:58:18 308
Én úgy tudtam, a Zempléni részen a 90-es évek eleje óta ismét van farkas, amit védenek is. Tévednék?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!