Keresés

Részletes keresés

Rianna Creative Commons License 2002-07-09 17:33:11 302
Ja, kökemény meló! És tudod minden tiszteletem a természetfotósoké, filmeseké - a vadászat eme formája nem árt az élővilágnak, és sokkal nehezebb is, mint csak puffogtatni. Ami ugyi amúgy is számomra nem igazán elfogadható, kivéve a túlszaporodott állományból (ahol nincs természetes ragadozó, de ez is a mi hibánk) a felesleges, vagy gyengébb példányok kilövése a populáció érdekében. (járványok megelőzése stb..)

Na nem lovalom bele magam jobban...:))

A hozzászólás:
mestska Creative Commons License 2002-07-09 17:23:33 301
Általában én se gondolkodom rajta, de ez nagyon feltünő volt.
Amúgy egyszer láttam egy műsort az NG-n, arról hogy milyen trükköket alkalmaznak, meg hogy mennnyi időbe is kerül egy félórás filmnek az elkészítése. Hát nem volt semmi.
Előzmény:
Rianna Creative Commons License 2002-07-09 17:15:09 300
Lehet.. de én meghagyom magam az illúziókban.. úgy jobban élvezem a műsort! :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!