Keresés

Részletes keresés

mestska Creative Commons License 2002-07-09 17:23:33 301
Általában én se gondolkodom rajta, de ez nagyon feltünő volt.
Amúgy egyszer láttam egy műsort az NG-n, arról hogy milyen trükköket alkalmaznak, meg hogy mennnyi időbe is kerül egy félórás filmnek az elkészítése. Hát nem volt semmi.
A hozzászólás:
Rianna Creative Commons License 2002-07-09 17:15:09 300
Lehet.. de én meghagyom magam az illúziókban.. úgy jobban élvezem a műsort! :)
Előzmény:
mestska Creative Commons License 2002-07-09 17:10:35 299
azért ott is vannak megrendezett jelenetek, nem gondolod?
példa:
mennek dzsippel az úton, a kamera szemből mutatja őket. A kettő között pedig egy éppen elslisszanó kígyó.
Persze kiszállt és megfogta. Meg hogy micsoda mázli, hangoztatta.
Na, szerintem ez tutira megrendezett jelenet volt.
(vagy a kamerás ott volt évek óta..:)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!