Keresés

Részletes keresés

mestska Creative Commons License 2002-07-09 17:10:35 299
azért ott is vannak megrendezett jelenetek, nem gondolod?
példa:
mennek dzsippel az úton, a kamera szemből mutatja őket. A kettő között pedig egy éppen elslisszanó kígyó.
Persze kiszállt és megfogta. Meg hogy micsoda mázli, hangoztatta.
Na, szerintem ez tutira megrendezett jelenet volt.
(vagy a kamerás ott volt évek óta..:)))
A hozzászólás:
Rianna Creative Commons License 2002-07-09 17:03:40 298
Hát nem kicsit megszállott... de nekem nagyon szimpi módon! :)) Egyébként már hat évesen kapott egy óriás kígyót.. meg ugyi a szülei állatkertjében nőtt fel.. nem semmi gyerekkora lehetett.. Gondolom ezek a körülmények hozzájárultak a mániái kialakulásához.
Egyébként minden tiszteletem, amiket megcsinál az nem épp veszélytelen. Még egy tapasztalt vén hozzáértőnek sem!
:)
Előzmény:
mestska Creative Commons License 2002-07-09 17:00:45 297
Hát igen, lehetne sorolni.
Mondjuk néha (számomra) veszélyesnek tünő dolgokat művel.
Pl. mikor bement egy krokodillal teli tóba úszni...na az elég érdekes volt, ha jól emlékszem meg is sérült.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!