|
|
|
|
 |
Rianna
2002-07-09 17:03:40
|
298
|
Hát nem kicsit megszállott... de nekem nagyon szimpi módon! :)) Egyébként már hat évesen kapott egy óriás kígyót.. meg ugyi a szülei állatkertjében nőtt fel.. nem semmi gyerekkora lehetett.. Gondolom ezek a körülmények hozzájárultak a mániái kialakulásához.
Egyébként minden tiszteletem, amiket megcsinál az nem épp veszélytelen. Még egy tapasztalt vén hozzáértőnek sem!
:) |
|
A hozzászólás:
 |
mestska
2002-07-09 17:00:45
|
297
|
Hát igen, lehetne sorolni.
Mondjuk néha (számomra) veszélyesnek tünő dolgokat művel.
Pl. mikor bement egy krokodillal teli tóba úszni...na az elég érdekes volt, ha jól emlékszem meg is sérült. |
|
Előzmény:
 |
Rianna
2002-07-09 16:50:16
|
296
|
Köszi!
Rájöttem miért nem leltem..! "crocodil"-t irtam be "crocodile" helyett.. a többi stimmelt..:))
Mestska!
Hát még mikor vad tevét fogott be lasszóval, dzsippel...:))) Huhh!
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|