Keresés

Részletes keresés

Rianna Creative Commons License 2002-07-09 17:03:40 298
Hát nem kicsit megszállott... de nekem nagyon szimpi módon! :)) Egyébként már hat évesen kapott egy óriás kígyót.. meg ugyi a szülei állatkertjében nőtt fel.. nem semmi gyerekkora lehetett.. Gondolom ezek a körülmények hozzájárultak a mániái kialakulásához.
Egyébként minden tiszteletem, amiket megcsinál az nem épp veszélytelen. Még egy tapasztalt vén hozzáértőnek sem!
:)
A hozzászólás:
mestska Creative Commons License 2002-07-09 17:00:45 297
Hát igen, lehetne sorolni.
Mondjuk néha (számomra) veszélyesnek tünő dolgokat művel.
Pl. mikor bement egy krokodillal teli tóba úszni...na az elég érdekes volt, ha jól emlékszem meg is sérült.
Előzmény:
Rianna Creative Commons License 2002-07-09 16:50:16 296
Köszi!
Rájöttem miért nem leltem..! "crocodil"-t irtam be "crocodile" helyett.. a többi stimmelt..:))

Mestska!
Hát még mikor vad tevét fogott be lasszóval, dzsippel...:))) Huhh!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!