|
|
|
|
 |
mestska
2002-07-09 17:00:45
|
297
|
Hát igen, lehetne sorolni.
Mondjuk néha (számomra) veszélyesnek tünő dolgokat művel.
Pl. mikor bement egy krokodillal teli tóba úszni...na az elég érdekes volt, ha jól emlékszem meg is sérült. |
|
A hozzászólás:
 |
Rianna
2002-07-09 16:50:16
|
296
|
Köszi!
Rájöttem miért nem leltem..! "crocodil"-t irtam be "crocodile" helyett.. a többi stimmelt..:))
Mestska!
Hát még mikor vad tevét fogott be lasszóval, dzsippel...:))) Huhh!
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|