|
|
|
|
 |
mestska
2002-07-09 15:26:35
|
294
|
| ja, mikor lopakodik olyan hihetelenül hangosan és feltünően, és közben pisszeg a kamerába.. |
|
A hozzászólás:
 |
Rianna
2002-07-09 15:21:33
|
293
|
Szerintem változó.. van hogy a Terry dumál többet.. egyébként amíg egyedül volt, addig is ott volt Terry, csak nem a kamera előtt, hanem mögötte..:))
Azonban a műsorban Steve a sztár.. amilyen őrült egy fazon! :)) |
|
Előzmény:
 |
mestska
2002-07-09 15:09:44
|
292
|
Nem is tudom, nekem jobban tetszett addig, amíg egyedül volt.
valahogy olyan érzésem van, mint annak idején Gerald & Lee Durrellnél, valahogy statiszta, asszisztáló szerepre kényszerül a nő(hölgy). |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|