|
|
|
|
 |
Rianna
2002-07-09 15:21:33
|
293
|
Szerintem változó.. van hogy a Terry dumál többet.. egyébként amíg egyedül volt, addig is ott volt Terry, csak nem a kamera előtt, hanem mögötte..:))
Azonban a műsorban Steve a sztár.. amilyen őrült egy fazon! :)) |
|
A hozzászólás:
 |
mestska
2002-07-09 15:09:44
|
292
|
Nem is tudom, nekem jobban tetszett addig, amíg egyedül volt.
valahogy olyan érzésem van, mint annak idején Gerald & Lee Durrellnél, valahogy statiszta, asszisztáló szerepre kényszerül a nő(hölgy). |
|
Előzmény:
 |
Rianna
2002-07-09 15:00:01
|
291
|
Igen Steve Irwine a Discovery-n szokott lenni.. nem semmi pasi.. én is az eredeti Ausztrál kiejtését csípem.. a szinkron nem annyira jó! A felesége Terry is nagyon jó fej!
Párom meglelte az oldalukat, de én most nem találom..:(( pedig fenn vannak a neten!
Az index hír pedig tök jó.. elküldtem a linkjét Krisztának a Zöldmagazinba.. :))
Köszi,
Üdv,
Rianna |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|