Keresés

Részletes keresés

Rianna Creative Commons License 2002-07-09 15:21:33 293
Szerintem változó.. van hogy a Terry dumál többet.. egyébként amíg egyedül volt, addig is ott volt Terry, csak nem a kamera előtt, hanem mögötte..:))

Azonban a műsorban Steve a sztár.. amilyen őrült egy fazon! :))

A hozzászólás:
mestska Creative Commons License 2002-07-09 15:09:44 292
Nem is tudom, nekem jobban tetszett addig, amíg egyedül volt.
valahogy olyan érzésem van, mint annak idején Gerald & Lee Durrellnél, valahogy statiszta, asszisztáló szerepre kényszerül a nő(hölgy).
Előzmény:
Rianna Creative Commons License 2002-07-09 15:00:01 291
Igen Steve Irwine a Discovery-n szokott lenni.. nem semmi pasi.. én is az eredeti Ausztrál kiejtését csípem.. a szinkron nem annyira jó! A felesége Terry is nagyon jó fej!

Párom meglelte az oldalukat, de én most nem találom..:(( pedig fenn vannak a neten!

Az index hír pedig tök jó.. elküldtem a linkjét Krisztának a Zöldmagazinba.. :))

Köszi,
Üdv,
Rianna

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!