|
|
|
|
 |
cicuska
2002-07-09 18:01:02
|
304
|
Na erről beszéltem.
Én speciel kifejezetten nem szeretem a házimacskákat.
Olyasmiket hoztál fel a nemszeretés okaként, amit más állat is csinál, csak azoknak nem róják/rovod fel.
(felugrás, vedlés, stb)
A macskafélék eléggé egyformán viselkednek.
Elég nehéz megmagyarázni, miért szereti vki a tigrist, a hiúzt, vagy a gepárdot, ha a házimacskát ki nem állhatja.
Ő is macskaféle, mint a többi, csak ügyesebb. Megszelidített és a szolgálatába állított egy nála sokkal nagyobb és erősebb élőlényt....
|
|
A hozzászólás:
 |
mestska
2002-07-09 14:54:22
|
290
|
Én speciel kifejezetten nem szeretem a házimacskákat. A hétvégén is egy rámugrott csak úgy, azt hittem lefordulok a székről szívgörccsel.
Ráadásul tiszta szőr lettem.
Érdekes viszont, hogy a nagymacskák (és kismacskák) előtt rengeteg időt el tudok tölteni az állatkertekben. Csodálatosak.
ui: na jó, azért némelyik házimacska is nagyon szeretnivaló lehet, ha megfelelő vadászösztönnel párosul. Csak ne dörgölőznének annyit. |
|
Előzmény:
 |
cicuska
2002-07-09 14:32:52
|
288
|
| Felháborító, hogy mindenki minket bánt, pedig nem is mi pusztítjuk a környezetet, hanem egy homo sapiens gúnynevű, rendkívül kártékony élőlény.. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|