Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
DeadFox Creative Commons License 2002-07-09 14:42:52 16
gagarinka

3DS-nek nincs "nyelve" csak pictogram és egér. Az kétségtelen, hogy meg kell tanulni mi mit csinál.

a CAD programokban van egy kevés nyelv használat ebben semmi nincs. Ha meg angolul tudsz akkor gyerekjáték az egész.

A 3DS program összes lehetőségeinek a 10%-át ha megismered, már csodákra leszel képes. A többi meg jön magától.

Előzmény:
gagarinka Creative Commons License 2002-07-08 19:03:34 15
DeadFox,

köszi, ezt már más is mondta... csak nem akartam vón megtanulni 3DS nyelvén... de ezek szerint nincs más megoldás...

g.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!