Keresés

Részletes keresés

mestska Creative Commons License 2002-07-09 14:54:22 290
Én speciel kifejezetten nem szeretem a házimacskákat. A hétvégén is egy rámugrott csak úgy, azt hittem lefordulok a székről szívgörccsel.
Ráadásul tiszta szőr lettem.
Érdekes viszont, hogy a nagymacskák (és kismacskák) előtt rengeteg időt el tudok tölteni az állatkertekben. Csodálatosak.

ui: na jó, azért némelyik házimacska is nagyon szeretnivaló lehet, ha megfelelő vadászösztönnel párosul. Csak ne dörgölőznének annyit.

Rianna Creative Commons License 2002-07-09 14:53:09 289
Nem bántottunk.. inkább azt mondtuk hogy életrevalók a macsekok.. csak hogy ez más fajok kárára válik..
Azért a homo sapiens kártékonyságától még nagyon messze vannak a macsok! :)))
A hozzászólás:
cicuska Creative Commons License 2002-07-09 14:32:52 288
Felháborító, hogy mindenki minket bánt, pedig nem is mi pusztítjuk a környezetet, hanem egy homo sapiens gúnynevű, rendkívül kártékony élőlény..
Előzmény:
hwesta Creative Commons License 2002-07-09 12:50:46 283
Biztos sokkal nagyobb biztonságban vannak.
Amúgy jó képzavar volt ez a kéz-láb betétel...:)
A hétvégén láttam a Nat.Geo.-n egy filmet a macskákról.hogy egy csomó helyre bevitte őket az ember, ahol eddig nem voltak,erre nekifogtak kipusztítani az ottani élővilágot.Kicsit durva volt, hogy mivel kipusztították Ausztráliában az apró erszényesek nagy részét -őket ették a bennszülöttek is-,az ausztrálok nekifogtak macskát enni.A hátamon állt a szőr, amikor kivették a tűzből a kokszos macskát...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!