Keresés

Részletes keresés

Rianna Creative Commons License 2002-07-09 15:00:01 291
Igen Steve Irwine a Discovery-n szokott lenni.. nem semmi pasi.. én is az eredeti Ausztrál kiejtését csípem.. a szinkron nem annyira jó! A felesége Terry is nagyon jó fej!

Párom meglelte az oldalukat, de én most nem találom..:(( pedig fenn vannak a neten!

Az index hír pedig tök jó.. elküldtem a linkjét Krisztának a Zöldmagazinba.. :))

Köszi,
Üdv,
Rianna

A hozzászólás:
mestska Creative Commons License 2002-07-09 14:28:19 287
Ő ki is, így névről nem megy?
Vagy ő az a srác, akinek a Nationalon(discoveryn?) szokott menni a műsora? Mostanában a feleségével? Mert az tényleg eszméletlen jól adja elő magát.
A szinkronizált változat viszont messze nem adja vissza az eredetit.
És itt egy index hír.

az ember is veszélyeztetett állatfaj.:)

Előzmény:
Rianna Creative Commons License 2002-07-09 13:33:43 286
Hát igen, amikor az ember elkezdett utazni, jól összekeverte a dolgokat! :)

Hát az ilyesféle "új faj", vagy "mégse halt ki" típusú hírek jól mutatnak az újságokban, ezért néha hamarabb megírják, mint hogy bizonyított legyen... Példul valaki valami csíkosat látott Tasmániában a vadonban, ami emlékeztette az erszényes farkasra, ezt elújságolja, oszt már hírré is válik.. pedig lehet hogy valami mást látott, és az árnyék okozta a csíkozást.. stb..

Jut eszembe Ausztráliáról... van egy kedvencem, úgy hívják Steve Irwine. Hihetetlen a pasi! :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!