Keresés

Részletes keresés

Raha Creative Commons License 2002-07-10 04:13:34 224
Nehezet kérdeztél, nem ismerem az F65-öt gyakorlatban. Az F80 többet tud, és hasonlít az F100-hoz. Szóval így blikkre F80. De kérdezz meg olyanokat akik fotóznak vele! Egy gyögyszem van még a régi időkből, az F801. Érdemes azt is meggoldolni! És egy komolyabb tokot és vakut inkább!
A hozzászólás:
RUMcájsz Creative Commons License 2002-07-09 12:21:45 223
Kedves Raha, Ősember és minden fotóértő fotónéző!

A következő kérdésem lenne. Hosszas gondolkodás és főleg gyűjtögetés után beruháznék egy új felszerelésre.Ősember ajánlása és a piacon feltalálható választék alapján a Nikon mellett döntöttem.
Tudom Raha Te az F100-at javasolnád, dehát ez most nem fog menni. :-(

Nektek mi a véleményetek: F65 vagy F80? (Nekem talán az F80 szimpatikusabb víz fölött, de esetleg víz alatt már más a helyzet...)
Tokban is nagy a választék, ott majd dönt a józan ész, meg a zsebem.

Szóval hálás lennék, ha valami tanáccsal tudnátok illetni...

Köszi

Előzmény:
Raha Creative Commons License 2002-07-03 12:56:28 222
Balin. Emilezz ide:
misa@scubadiving.hu

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!