|
|
|
|
 |
Raha
2002-07-10 04:13:34
|
224
|
| Nehezet kérdeztél, nem ismerem az F65-öt gyakorlatban. Az F80 többet tud, és hasonlít az F100-hoz. Szóval így blikkre F80. De kérdezz meg olyanokat akik fotóznak vele! Egy gyögyszem van még a régi időkből, az F801. Érdemes azt is meggoldolni! És egy komolyabb tokot és vakut inkább! |
|
A hozzászólás:
 |
RUMcájsz
2002-07-09 12:21:45
|
223
|
Kedves Raha, Ősember és minden fotóértő fotónéző!
A következő kérdésem lenne. Hosszas gondolkodás és főleg gyűjtögetés után beruháznék egy új felszerelésre.Ősember ajánlása és a piacon feltalálható választék alapján a Nikon mellett döntöttem.
Tudom Raha Te az F100-at javasolnád, dehát ez most nem fog menni. :-(
Nektek mi a véleményetek: F65 vagy F80? (Nekem talán az F80 szimpatikusabb víz fölött, de esetleg víz alatt már más a helyzet...)
Tokban is nagy a választék, ott majd dönt a józan ész, meg a zsebem.
Szóval hálás lennék, ha valami tanáccsal tudnátok illetni...
Köszi |
|
Előzmény:
 |
Raha
2002-07-03 12:56:28
|
222
|
Balin. Emilezz ide:
misa@scubadiving.hu |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|