Keresés

Részletes keresés

hwesta Creative Commons License 2002-07-09 12:50:46 283
Biztos sokkal nagyobb biztonságban vannak.
Amúgy jó képzavar volt ez a kéz-láb betétel...:)
A hétvégén láttam a Nat.Geo.-n egy filmet a macskákról.hogy egy csomó helyre bevitte őket az ember, ahol eddig nem voltak,erre nekifogtak kipusztítani az ottani élővilágot.Kicsit durva volt, hogy mivel kipusztították Ausztráliában az apró erszényesek nagy részét -őket ették a bennszülöttek is-,az ausztrálok nekifogtak macskát enni.A hátamon állt a szőr, amikor kivették a tűzből a kokszos macskát...
A hozzászólás:
Rianna Creative Commons License 2002-07-09 11:36:54 282
Végülis annyira változatos a Föld élővilága (hálistennek még mindig), és még mindig vannak érintetlen, eldugott területek, ahova még az ember pusztító keze nem tette be a lábát.
Szóval én elképzelhetőnek tartom, hogy újabb és újabb fajokat, alfajokat, variációkat fedeznek fel.
Persze lehet hogy ez az ember előtt már ismert faj, csak épp amely emberek előtt ismert, azok nem nagyon írják, jegyzik fel, azaz tudományosan nincsen rögzítve. Miért is ne..?
Én remélem, hogy vannak ilyen eldugott helyek, fajok.. miért kell mindenről tudni az emberiségnek. Lehet hogy sokkal nagyobb biztonságban vannak, míg nem ismerjük őket.

Üdv,
Rianna

Előzmény:
mestska Creative Commons License 2002-07-08 14:31:43 281
Mondjuk ha azt vesszük, hogy a kouprey-t az európai ember csak a 60-as években fedezte fel....

Amúgy én valamelyik napilapban olvastam.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!