Keresés

Részletes keresés

Rianna Creative Commons License 2002-07-09 11:36:54 282
Végülis annyira változatos a Föld élővilága (hálistennek még mindig), és még mindig vannak érintetlen, eldugott területek, ahova még az ember pusztító keze nem tette be a lábát.
Szóval én elképzelhetőnek tartom, hogy újabb és újabb fajokat, alfajokat, variációkat fedeznek fel.
Persze lehet hogy ez az ember előtt már ismert faj, csak épp amely emberek előtt ismert, azok nem nagyon írják, jegyzik fel, azaz tudományosan nincsen rögzítve. Miért is ne..?
Én remélem, hogy vannak ilyen eldugott helyek, fajok.. miért kell mindenről tudni az emberiségnek. Lehet hogy sokkal nagyobb biztonságban vannak, míg nem ismerjük őket.

Üdv,
Rianna

A hozzászólás:
mestska Creative Commons License 2002-07-08 14:31:43 281
Mondjuk ha azt vesszük, hogy a kouprey-t az európai ember csak a 60-as években fedezte fel....

Amúgy én valamelyik napilapban olvastam.

Előzmény:
Rianna Creative Commons License 2002-07-08 14:01:39 280
Az új majomfajtákról én is olvastam.. :))

Itten:

Ebben a cikkben picit más a beállítás, így lehet hogy nem is olyan hülyeség az ötlet.. A cikk végefelé van szó a szponzorálási dolgokról.

Üdv,
Rianna

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!