|
|
|
|
 |
mestska
2002-07-08 14:31:43
|
281
|
Mondjuk ha azt vesszük, hogy a kouprey-t az európai ember csak a 60-as években fedezte fel....
Amúgy én valamelyik napilapban olvastam. |
|
A hozzászólás:
 |
Rianna
2002-07-08 14:01:39
|
280
|
Az új majomfajtákról én is olvastam.. :))
Itten:
Ebben a cikkben picit más a beállítás, így lehet hogy nem is olyan hülyeség az ötlet.. A cikk végefelé van szó a szponzorálási dolgokról.
Üdv,
Rianna |
|
Előzmény:
 |
mestska
2002-07-08 13:19:03
|
279
|
Mit szóltok ahhoz, hogy valamelyik újságban olyan cikk jelent meg(sajna nem tudom már melyikben), hogy valami holland csávó sorra fedezi fel a majomfajokat, és azokról nevezi el őket, akik szponzorálják.
szerintem okos és pénzéhes...
Ugyanis ezek kb. annyira lehetnek ritkák, hogy egy se volt belőlük.:) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|