Keresés

Részletes keresés

mestska Creative Commons License 2002-07-08 14:31:43 281
Mondjuk ha azt vesszük, hogy a kouprey-t az európai ember csak a 60-as években fedezte fel....

Amúgy én valamelyik napilapban olvastam.

A hozzászólás:
Rianna Creative Commons License 2002-07-08 14:01:39 280
Az új majomfajtákról én is olvastam.. :))

Itten:

Ebben a cikkben picit más a beállítás, így lehet hogy nem is olyan hülyeség az ötlet.. A cikk végefelé van szó a szponzorálási dolgokról.

Üdv,
Rianna

Előzmény:
mestska Creative Commons License 2002-07-08 13:19:03 279
Mit szóltok ahhoz, hogy valamelyik újságban olyan cikk jelent meg(sajna nem tudom már melyikben), hogy valami holland csávó sorra fedezi fel a majomfajokat, és azokról nevezi el őket, akik szponzorálják.
szerintem okos és pénzéhes...
Ugyanis ezek kb. annyira lehetnek ritkák, hogy egy se volt belőlük.:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!