Keresés

Részletes keresés

fjuhasz Creative Commons License 2002-07-09 09:30:16 127
Tegnap megvásároltam a az 50mm-es 1.8-as obimat és vettem egy Hoya Sky 1B Super HMC szűrőt.

Nagyon kíváncsi leszek az első képekre.
Remélem nem volt rossz befektetése.

A hozzászólás:
HGyuri Creative Commons License 2002-07-05 11:02:45 124
Képkovács már nem online, ezért megpróbálok válaszolni:
ez az 50-es Nikkor azért már igen jó kategória, szinte "first class"!
Ha lényeges _nekem_ a képminősége, akkor vennék hozzá egy jó szűrőt (amit Képkovács említett). Ha csak 9x13-as képeket nagyítanék 98%-ban a színes negáimról, akkor meg valami olcsóbbat.
Üdv: Gyuri
Előzmény:
fjuhasz Creative Commons License 2002-07-05 10:55:03 123
Mostmár csak az a kérdés, hogy minek lehet nevezni az adott obit.(?)
Te milyen kategóriába sorolnád az említett obit?

Feri

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!