|
|
|
|
 |
fjuhasz
2002-07-09 09:30:16
|
127
|
Tegnap megvásároltam a az 50mm-es 1.8-as obimat és vettem egy Hoya Sky 1B Super HMC szűrőt.
Nagyon kíváncsi leszek az első képekre.
Remélem nem volt rossz befektetése.
|
|
A hozzászólás:
 |
HGyuri
2002-07-05 11:02:45
|
124
|
Képkovács már nem online, ezért megpróbálok válaszolni:
ez az 50-es Nikkor azért már igen jó kategória, szinte "first class"!
Ha lényeges _nekem_ a képminősége, akkor vennék hozzá egy jó szűrőt (amit Képkovács említett). Ha csak 9x13-as képeket nagyítanék 98%-ban a színes negáimról, akkor meg valami olcsóbbat.
Üdv: Gyuri |
|
Előzmény:
 |
fjuhasz
2002-07-05 10:55:03
|
123
|
Mostmár csak az a kérdés, hogy minek lehet nevezni az adott obit.(?)
Te milyen kategóriába sorolnád az említett obit?
Feri |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|