Keresés

Részletes keresés

HGyuri Creative Commons License 2002-07-05 11:02:45 124
Képkovács már nem online, ezért megpróbálok válaszolni:
ez az 50-es Nikkor azért már igen jó kategória, szinte "first class"!
Ha lényeges _nekem_ a képminősége, akkor vennék hozzá egy jó szűrőt (amit Képkovács említett). Ha csak 9x13-as képeket nagyítanék 98%-ban a színes negáimról, akkor meg valami olcsóbbat.
Üdv: Gyuri
A hozzászólás:
fjuhasz Creative Commons License 2002-07-05 10:55:03 123
Mostmár csak az a kérdés, hogy minek lehet nevezni az adott obit.(?)
Te milyen kategóriába sorolnád az említett obit?

Feri

Előzmény:
Képkovács Creative Commons License 2002-07-05 07:09:25 122
Az alapelv alkalmazandó:
First Class obihoz First Class szűrő dukál.
pl. HOYA HMC Super, vagy B+W Circ. Pol.
A "standard"-okat nincs sok értelme erőltetni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!