Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
DeadFox Creative Commons License 2002-07-05 08:32:15 14
ruzsinszk1t722

mail ment, CD az asztalomon....

Előzmény:
ruzsinszk1t722 Creative Commons License 2002-06-30 17:15:28 10
Üdv.

Ha CD-n megvan valakinek a telepítő, akkor úgy is érdekelne a dolog!

De már jön is a szoftverrendőrség. Megyek is.

Tibi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!