|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
DeadFox
2002-07-05 08:30:35
|
13
|
gagarinka
"Miért, találtál már jobbat? Érdekelne valami megoldás... "
ha ez nekem szól, akkor a válaszom a következő
- évekóta (kb 10 éve) a 3D Studio-t használom erre a célra, igaz hogy meg kell tanulni a használatát, de az eredmény az valami csodás. Ma már egy 100 m2 -es házat kivül belül minden "cikornyával" 20 óra alatt simán elkészítek, ha akarod akkor még az ablakokat is nyitogathatod benne.... csak hát dolgozni kell vele....és azt sokan nem szeretnek
- az építészeti Cad programot is kipróbáltam már azzal valóban építészetileg tökéletes rajzokat lehet késuzíteni, de látványban a 3D Stúdio sokkal szebb... természetes van még néhány hasonló célra készített program mint a 3D Studio azok is nagyon szépen dolgoznak csak hát azért mindennek a használatát nem fogom megtanulni én sem....
Hí |
|
Előzmény:
 |
gagarinka
2002-07-04 18:43:00
|
12
|
Miért, találtál már jobbat? Érdekelne valami megoldás...
Nekem mindegyik olyan, mintha még Noé készítette volna a grafikáit.
g. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|