Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Foti Creative Commons License 1999-03-21 11:57:26 54
Legyen továbbra is az elvekről szó.
Ha egy étteremben az asztalodra köpnek, akkor teszel (és nem eszel) valamit.

Ez a köpet szerintem elég nagy volt. Bocsi, ebéd idő közeleg.

Előzmény:
opi Creative Commons License 1999-03-21 11:40:10 52
A fasznak személyeskedsz megint Mindenki Macája, tudom, hogy te vagy az egyik moderátor (valószínűleg az, aki ezt a centurát is elkövette). Nem azért háborgok, mert nagyon hiányzik az a kép, és most nincs mire verni a farkamat! Az elvről van szó. Ha nem hallottad még ezt a szót, nézd meg a szótárban, moderátorok szégyene!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!