Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Attilio Creative Commons License 2002-07-18 19:07:07 132
nekem is
A hozzászólás:
Ayreon Creative Commons License 2002-07-04 14:17:17 130
Ezek szerint kiszállsz a saját topicodból?!:))

SZVSZ(stílszerűen) Eddie Jordan csapatának pocsék szereplése miatt van ez, ha Schumacher mindig csak a sárga autók seggét látná, amikor célba ér, kb 200.000 topic tag lenne. De én teszek erre, ugyanis a Jordan nekem valóban szimpatico egy csapat!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!