Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Foti Creative Commons License 1999-03-21 11:33:09 50
Igen, egyetértünk. Szerintem is förtlemes, amit a zsaru magazin (Nomen est omen), kriminális, stb. stb. szennykiadások tartalmaznak.
Előzmény:
opi Creative Commons License 1999-03-21 11:28:04 49
Ezek szerint a Zsaru magazint, 07 magazint be kéne tiltani, hiszen bűncselekmények áldozatairől vannak bennük fotók, márpedig nekik is vanak személyiségi jogaik! Ugyanígy a Kriminálist, forró nyomon-t, sőt, a híradót is, hiszen a háborúkban, amelyekről tudósítanak, olyan emberek halnak meg, akiknek személyiségi jogaik vannak. Javaslom, a II. Világháborúról szóló történelemkönyvek bezúzását is Az Auschwitzban elgázosított zsidók személyiségi jogainak védelmében!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!