Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
DeadFox Creative Commons License 2002-07-04 10:24:24 11
ruzsinszk1t722

olyan iszonyúan gagyi program, hogy szivesen neked adom az enyémet ingyen csak meg kell találnom otthon a CD-t. Isten bizony ha megvan boldogan megszabadulok tőle.

jelentkezz mail-ben ha kell!

a bajom jelenleg annyi, hogy fogadni tudok mailt csak küldeni nem, mert az Elender valami furmányt talált ki amit még nem vallot be nekem...

Előzmény:
ruzsinszk1t722 Creative Commons License 2002-06-30 17:15:28 10
Üdv.

Ha CD-n megvan valakinek a telepítő, akkor úgy is érdekelne a dolog!

De már jön is a szoftverrendőrség. Megyek is.

Tibi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!