Keresés

Részletes keresés

Mur Creative Commons License 2002-07-04 12:01:18 2
Szeva!
6-an megyünk vasárnap, de úgy néz ki, hogy megoldódik a dolog - elmentünk a Népstadion mögé, onnan indulnak 8 személyes buszok, 3500-ért Kolozsvárig elvisznek. Azt mondták, hogy ha kifizetjük a maradék 2 helyet, akkor miénk a busz, és Rogojel-is is elvisznek. Remélem nem szívjuk meg és lesznek vasárnap ott majd! Egyenlőre jól hangzik...
A hozzászólás:
Gyedmaroz Creative Commons License 2002-07-03 23:02:18 1
Hát, ez így, els? hallásra eléggé elvetemült ötlet. :-)
Az ottani buszjáratok sajnos igen rapszodikusak, különösen azok, amelyek a hegyvidéket is érintik.
De van egy elég jó alternatíva: Nagyváradról megy busz az Aranyos völgyén keresztül Gyulafehérvárra, ha jól emlékszem, akkor valamikor 10.30- kor indul. Ezzel a járattal jutsz el a legkényelmesebben a Biharba, ráadásul ha ügyesen szállsz le, még egy csomó szintmászást is megspórolsz.
Másik kérdés, hogy hogyan jutsz el 10.30- ra Nagyváradra.
Hányan mennétek?
Előzmény:
Mur Creative Commons License 2002-07-03 00:03:43 -
Hali!
A Bihar hegységbe (Erdély-Románia) szeretnénk eljutni. Vonattal Bologáig tudunk elérni, onnan szeretnénk Rogojel-be átmenni.
Tud-e valaki valami tippet arra, hogy stoppot hol lehetne szerezni erre a kis útra, vagy akár már innen (Bp-ről) vállal - kb. vonatáron - célfuvart arrafelé? Egyáltalán Kolozsvárra honnan indul busz?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!