Keresés

Részletes keresés

RUMcájsz Creative Commons License 2002-07-09 12:21:45 223
Kedves Raha, Ősember és minden fotóértő fotónéző!

A következő kérdésem lenne. Hosszas gondolkodás és főleg gyűjtögetés után beruháznék egy új felszerelésre.Ősember ajánlása és a piacon feltalálható választék alapján a Nikon mellett döntöttem.
Tudom Raha Te az F100-at javasolnád, dehát ez most nem fog menni. :-(

Nektek mi a véleményetek: F65 vagy F80? (Nekem talán az F80 szimpatikusabb víz fölött, de esetleg víz alatt már más a helyzet...)
Tokban is nagy a választék, ott majd dönt a józan ész, meg a zsebem.

Szóval hálás lennék, ha valami tanáccsal tudnátok illetni...

Köszi

A hozzászólás:
Raha Creative Commons License 2002-07-03 12:56:28 222
Balin. Emilezz ide:
misa@scubadiving.hu
Előzmény:
eke Creative Commons License 2002-07-03 09:45:57 221
raha
itthon vagy, vagy Bali-n ??
Egy ifjú pár az utóbbi esetben érdeklödne nálad utazás elött!
Eke

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!