|
|
|
|
 |
RUMcájsz
2002-07-09 12:21:45
|
223
|
Kedves Raha, Ősember és minden fotóértő fotónéző!
A következő kérdésem lenne. Hosszas gondolkodás és főleg gyűjtögetés után beruháznék egy új felszerelésre.Ősember ajánlása és a piacon feltalálható választék alapján a Nikon mellett döntöttem.
Tudom Raha Te az F100-at javasolnád, dehát ez most nem fog menni. :-(
Nektek mi a véleményetek: F65 vagy F80? (Nekem talán az F80 szimpatikusabb víz fölött, de esetleg víz alatt már más a helyzet...)
Tokban is nagy a választék, ott majd dönt a józan ész, meg a zsebem.
Szóval hálás lennék, ha valami tanáccsal tudnátok illetni...
Köszi |
|
A hozzászólás:
 |
Raha
2002-07-03 12:56:28
|
222
|
Balin. Emilezz ide:
misa@scubadiving.hu |
|
Előzmény:
 |
eke
2002-07-03 09:45:57
|
221
|
raha
itthon vagy, vagy Bali-n ??
Egy ifjú pár az utóbbi esetben érdeklödne nálad utazás elött!
Eke
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|