|
|
|
|
 |
Gyedmaroz
2002-07-03 23:02:18
|
1
|
Hát, ez így, els? hallásra eléggé elvetemült ötlet. :-)
Az ottani buszjáratok sajnos igen rapszodikusak, különösen azok, amelyek a hegyvidéket is érintik.
De van egy elég jó alternatíva: Nagyváradról megy busz az Aranyos völgyén keresztül Gyulafehérvárra, ha jól emlékszem, akkor valamikor 10.30- kor indul. Ezzel a járattal jutsz el a legkényelmesebben a Biharba, ráadásul ha ügyesen szállsz le, még egy csomó szintmászást is megspórolsz.
Másik kérdés, hogy hogyan jutsz el 10.30- ra Nagyváradra.
Hányan mennétek? |
|
 |
Mur
2002-07-03 00:04:18
|
0
|
| Egyenlőre 0 ötletem van erre! |
|
A hozzászólás:
 |
Mur
2002-07-03 00:03:43
|
-
|
Hali!
A Bihar hegységbe (Erdély-Románia) szeretnénk eljutni. Vonattal Bologáig tudunk elérni, onnan szeretnénk Rogojel-be átmenni.
Tud-e valaki valami tippet arra, hogy stoppot hol lehetne szerezni erre a kis útra, vagy akár már innen (Bp-ről) vállal - kb. vonatáron - célfuvart arrafelé? Egyáltalán Kolozsvárra honnan indul busz? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|